VI 7, 2021
VI 7, 2021

Euro 2020: potvrzené týmy a předpokládané sestavy

Potvrzené sestavy všech 24 týmů na Euru 2020

Euro 2020: předpokládané sestavy

Které týmy a hráči se zúčastní Eura 2020?

Euro 2020: potvrzené týmy a předpokládané sestavy

Tady jsou potvrzené sestavy a předpovědi společnosti Pinnacle pro všech 24 týmů, které se zúčastní Eura 2020.

Sestavy a trenéři odpovídají skutečnosti ze dne 2. června 2021.

Euro 2020: týmy ve skupině A

Tým Itálie na Euru 2020

Trenér: Roberto Mancini

Předpokládaná sestava (4-3-3): Donnarumma; Spinazzola, Chiellini, Bonucci, Florenzi; Barella, Jorginho, Verratti; Insigne, Immobile, Chiesa.

Brankáři: Gianluigi Donnarumma (AC Milán), Alex Meret (Neapol), Salvatore Sirigu (Torino).

Obránci: Francesco Acerbi (Lazio), Alessandro Bastoni (Inter Milan), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Giovanni Di Lorenzo (Napoli), Alessandro Florenzi (PSG), Emerson Palmieri (Chelsea), Leonardo Spinazzola (Roma), Rafael Toloi (Atalanta).

Záložníci: Nicolo Barella (Inter Milán), Bryan Cristante (Řím), Jorginho (Chelsea), Manuel Locatelli (Sassuolo), Lorenzo Pellegrini (Řím), Stefano Sensi (Inter Milán), Marco Verratti (PSG).

Útočníci: Andrea Belotti (Torino), Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Bernardeschi (Juventus), Federico Chiesa (Juventus), Ciro Immobile (Lazio), Lorenzo Insigne (Neapol), Giacomo Raspadori (Sassuolo).

Tým Švýcarska na Euru 2020

Trenér: Vladimir Petkovič

Předpokládaná sestava (3-4-3): Sommer; Elvedi, Schar, Akanji; Vargas, Xhaka, Freuler, Rodriguez; Embolo, Seferovic, Shaqiri.

Brankáři: Yvon Mvogo (PSV), Jonas Omlin (Montpellier), Yann Sommer (Borussia Monchengladbach).

Obránci: Manuel Akanji (Borussia Dortmund), Loris Benito (Bordeaux), Eray Comert (Basilej), Nico Elvedi (Borussia Monchengladbach), Jordan Lotomba (Nice), Kevin Mbabu (Wolfsburg), Becir Omeragic (Curych), Ricardo Rodriguez (Torino), Fabian Schar (Newcastle United), Silvan Widmer (Basilej).

Záložníci: Edimilson Fernandes (Mainz 05), Remo Freuler (Atalanta), Xherdan Shaqiri (Liverpool), Djibril Sow (Eintracht Frankfurt), Granit Xhaka (Arsenal), Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach), Steven Zuber (Eintracht Frankfurt).

Útočníci: Breel Embolo (Borussia Mönchengladbach), Christian Fassnacht (Young Boys), Mario Gavranovic (Dinamo Záhřeb), Admir Mehmedi (Wolfsburg), Haris Seferovic (Benfica), Ruben Vargas (Augsburg).

Tým Turecka na Euru 2020

Trenér: Şenol Güneş

Předpokládaná sestava (4-2-3-1): Cakir; Celik, Demiral, Soyuncu, Meras; Yokuslu, Tufan; Under, Calhanoglu, Karaman; Yilmaz.

Brankáři: Altay Bayindir (Fenerbahçe), Ugurcan Cakir (Trabzonspor), Mert Gunok (Istanbul Basaksehir).

Obránci: Kaan Ayhan (Sassuolo), Zeki Celik (Lille), Merih Demiral (Juventus), Ozan Kabak (Liverpool), Umut Meras (Le Havre), Mert Muldur (Sassuolo), Caglar Soyuncu (Leicester City), Ridvan Yilmaz (Beşiktaş).

Záložníci: Taylan Antalyali (Galatasaray), Hakan Calhanoglu (AC Milán), Irfan Kahveci (Fenerbahçe), Orkun Kokcu (Feyenoord), Dorukhan Tokoz (Beşiktaş), Ozan Tufan (Fenerbahçe), Okay Yokuslu (West Bromwich Albion), Yusuf Yazici (Lille).

Útočníci: Kerem Akturkoglu (Galatasaray), Halil Dervisoglu (Galatasaray), Kenan Karaman (Fortuna Düsseldorf), Abdulkadir Omur (Trabzonspor), Enes Unal (Getafe), Cengiz Under (Leicester City), Burak Yilmaz (Lille).

Tým Walesu na Euru 2020

Trenér: Rob Page (prozatímní)

Předpokládaná sestava (3-4-1-2): Ward; Mepham, Rodon, Davies; Roberts, Ampadu, Morrell, Williams; Wilson; Bale, James.

Brankáři: Adam Davies (Stoke City), Wayne Hennessey (Crystal Palace), Danny Ward (Leicester City).

Obránci: Ben Cabango (Swansea City), Ben Davies (Tottenham Hotspur), Chris Gunter (Charlton Athletic), Tom Lockyer (Luton Town), Chris Mepham (Bournemouth), Rhys Norrington-Davies (Stoke City), Connor Roberts (Swansea City), Joe Rodon (Tottenham Hotspur), Neco Williams (Liverpool).

Záložníci: Joe Allen (Stoke City), Ethan Ampadu (Sheffield United), David Brooks (Bournemouth), Rubin Colwill (Cardiff City), Dylan Levitt (Istra 1961), Joe Morrell (Luton Town), Aaron Ramsey (Juventus), Matthew Smith (Doncaster Rovers), Jonathan Williams (Cardiff City), Harry Wilson (Cardiff City).

Útočníci: Gareth Bale (Tottenham Hotspur), Dan James (Manchester United), Kieffer Moore (Cardiff City), Tyler Roberts (Leeds United).

Euro 2020: týmy ve skupině B

Tým Belgie na Euru 2020

Trenér: Roberto Martinez

Předpokládaná sestava (3-4-3): Courtois; Alderweireld, Denayer, Vertonghen; Meunier, Tielemans, Witsel, Thorgan Hazard; De Bruyne, Lukaku, Eden Hazard.

Brankáři: Thibaut Courtois (Real Madrid), Simon Mignolet (Club Brugge), Matz Sels (Strasbourg).

Obránci: Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur), Dedryck Boyata (Hertha Berlín), Timothy Castagne (Leicester City), Jason Denayer (Lyon), Leander Dendoncker (Wolves), Thomas Meunier (Borussia Dortmund), Thomas Vermaelen (Vissel Kobe), Jan Vertonghen (Benfica).

Záložníci: Kevin De Bruyne (Manchester City), Yannick Carrasco (Atletico Madrid), Dennis Praet (Leicester City), Youri Tielemans (Leicester City), Hans Vanaken (Club Brugge), Axel Witsel (Borussia Dortmund).

Útočníci: Michy Batshuayi (Crystal Palace), Christian Benteke (Crystal Palace), Nacer Chadli (Istanbul Basaksehir), Jeremy Doku (Rennes), Eden Hazard (Real Madrid), Thorgan Hazard (Borussia Dortmund), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Inter Milan), Leandro Trossard (Brighton).

Tým Dánska na Euru 2020

Trenér: Kasper Hjulmand

Předpokládaná sestava (4-2-3-1): Schmeichel; Wass, Kjaer, Christensen, Maehle; Delaney, Hojbjerg; Poulsen, Eriksen, Braithwaite; Wind.

Brankáři: Jonas Lossl (FC Midtylland), Frederik Ronnow (Schalke 04), Kasper Schmeichel (Leicester City).

Obránci: Joachim Andersen (Fulham), Nicolai Boilesen (Kodaň), Andreas Christensen (Chelsea), Mathias Jorgensen (Kodaň), Simon Kjaer (AC Milan), Jens Stryger Larsen (Udinese), Joakim Maehle (Atalanta), Jannik Vestergaard (Southampton), Daniel Wass (Valencie).

Záložníci: Anders Christiansen (Malmö), Thomas Delaney (Borussia Dortmund), Christian Eriksen (Inter Milán), Pierre-Emile Hojbjerg (Tottenham Hostpur), Mathias Jensen (Brentford), Christian Norgaard (Brentford).

Útočníci: Martin Braithwaite (Barcelona), Andreas Cornelius (Parma), Mikkel Damsgaard (Sampdoria), Kasper Dolberg (Nice), Andreas Skov Olsen (Boloňa), Yussuf Poulsen (RB Lipsko), Robert Skov (Hoffenheim), Jonas Wind (Kodaň).

Tým Finska na Euru 2020

Trenér: Markku Kanerva

Předpokládaná sestava (4-4-2): Hrádecký; Raitala, Toivio, Arajuuri, Uronen; Lod, Sparv, Kamara, Taylor; Pohjanpalo, Pukki.

Brankáři: Lukáš Hrádecký (Bayer Leverkusen), Anssi Jaakkola (Bristol Rovers), Jesse Joronen (Brescia).

Obránci: Nikolai Alho (MTK Budapešť), Paulus Arajuuri (Pafos), Robert Ivanov (Warta Poznaň), Thomas Lam (PEC Zwolle), Daniel O’Shaugnessy (HJK Helsinki), Jukka Raitala (Minnesota United), Joona Toivio (BK Hacken), Jere Uronen (Genk), Leo Vaisanen (Elfsborg), Sauli Vaisanen (Chievo).

Záložníci: Fredrik Jensen (Augsburg), Glen Kamara (Rangers), Joni Kauko (Esbjerg), Robin Lod (Minnesota United), Rasmus Schuller (Djurgardens IF), Pyry Soiri (Esbjerg), Tim Sparv (AEL Larissa), Robert Taylor (Brann), Onni Valakari (Pafos).

Útočníci: Marcus Forss (Brentford), Lassi Lappalainen (CF Montreal), Joel Pohjanpalo (Union Berlín), Teemu Pukki (Norwich City).

Tým Ruska na Euru 2020

Trenér: Stanislav Čerčesov

Předpokládaná sestava (4-2-3-1): Šunin; Kudrjašov, Semjonov, Džikia, Žirkov; Kuzjajev, Ozdojev; Mirančuk, Golovin, Čeryšev; Dzjuba.

Brankáři: Jurij Djupin (Rubin Kazaň), Matvei Safonov (Krasnodar), Anton Šunin (Dynamo Moskva).

Obránci: Igor Divejev (CSKA Moskva), Georgi Džikia (Spartak Moskva), Mario Fernandes (CSKA Moskva), Vječeslav Karavajev (Zenit), Fjodor Kudrjašov (Antalyaspor), Andrej Semjonov (Achmat Groznyj), Jurij Žirkov (Zenit).

Midfielders: Dmitrij Barinov (Lokomotiv Moskva), Denis Čeryšev (Valencia), Daniil Fomin (Dynamo Moskva), Alexandr Golovin (Monako), Alexej Ionov (Krasnodar), Daler Kuzjajev (Zenit), Denis Makarov (Rubin Kazaň), Aleksej Mirančuk (Atalanta), Andrej Mostovoj (Zenit), Maksim Mukhin (Lokomotiv Moskva), Magomed Ozdojev (Zenit), Rifat Žemaletdinov (Lokomotiv Moskva), Roman Zobnin (Spartak Moskva).

Útočníci: Arťom Džjuba (Zenit), Aleksandr Sobolev (Spartak Moskva), Anton Zabolotnij (CSKA Moskva).

Euro 2020: týmy ve skupině C

Tým Rakouska na Euru 2020

Trenér: Franco Foda

Předpokládaná sestava (4-2-3-1): Bachmann; Lainer, Dragovic, Hinteregger, Ulmer; Ilsanker, Baumgartner; Lazaro, Sabitzer, Alaba; Arnautovic.

Brankáři: Daniel Bachmann (Watford), Pavao Pervan (Wolfsburg), Alexander Schlager (LASK Linz).

Obránci: David Alaba (Bayern Mnichov), Aleksandar Dragovic (Bayer Leverkusen), Marco Friedl (Werder Bremen), Martin Hinteregger (Eintracht Frankfurt), Stefan Lainer (Borussia Monchengladbach), Philipp Lienhart (Freiburg), Stefan Posch (Hoffenheim), Christopher Trimmel (Union Berlín), Andreas Ulmer (RB Salzburg).

Záložníci: Julian Baumgartlinger (Bayer Leverkusen), Christoph Baumgartner (Hoffenheim), Florian Grillitsch (Hoffenheim), Stefan Ilsanker (Eintracht Frankfurt), Konrad Laimer (RB Lipsko), Valentino Lazaro (Borussia Mönchengladbach), Marcel Sabitzer (RB Lipsko), Louis Schaub (FC Luzern), Xaver Schlager (Wolfsburg), Alessandro Schopf (Schalke 04).

Útočníci: Marko Arnautovic (Shanghai Port), Michael Gregoritsch (Augsburg), Sasa Kalajdzic (Stuttgart), Karim Onisiwo (Mainz 05).

Tým Nizozemska na Euru 2020

Trenér: Frank de Boer

Předpokládaná sestava (4-3-3): Krul; Dumfries, de Ligt, de Vrij, Wijndal; de Roon, de Jong, Wijnaldum; Berghuis, de Jong, Depay.

Brankáři: Marco Bizot (AZ Alkmaar), Tim Krul (Norwich City), Maarten Stekelenburg (Ajax).

Obránci: Patrick van Aanholt (Crystal Palace), Nathan Ake (Manchester City), Daley Blind (Ajax), Denzel Dumfries (PSV), Matthijs de Ligt (Juventus), Jurrien Timber (Ajax), Joel Veltman (Brighton), Stefan de Vrij (Inter Milán), Owen Wijndal (AZ Alkmaar).

Záložníci: Donny van de Beek (Manchester United), Ryan Gravenberch (Ajax), Frenkie de Jong (Barcelona), Davy Klaassen (Ajax), Teun Koopmeiners (AZ Alkmaar), Marten de Roon (Atalanta), Georginio Wijnaldum (Liverpool).

Útočníci: Steven Berghuis (Feyenoord), Memphis Depay (Lyon), Cody Gakpo (PSV), Luuk de Jong (Sevilla), Donyell Malen (PSV), Quincy Promes (Spartak Moskva), Wout Weghorst (Wolfsburg).

Tým Severní Makedonie na Euru 2020

Trenér: Igor Angelovski

Předpokládaná sestava (4-4-2): Dimitrievski; Bejtulai, Ristevski, Musliu, Velkovski; Ristovski, Bardhi, Elmas, Alioski; Pandev, Trajkovski.

Brankáři: Stole Dimitrievski (Rayo Vallecano), Risto Jankov (Rabotnichki), Damjan Siskovski (Doxa).

Obránci: Ezgjan Alioski (Leeds United), Egzon Bejtulai (Shkendija), Visar Musliu (Fehervar), Kire Ristevski (Újpest), Stefan Ristovski (Dinamo Záhřeb), Darko Velkovski (Rijeka), Gjoko Zajkov (Charleroi).

Záložníci: Arijan Ademi (Dinamo Záhřeb), Daniel Avramovski (Kayserispor), Enis Bardhi (Levante), Darko Churlinov (Stuttgart), Eljif Elmas (Neapol), Ferhan Hasani (Partizani), Tihomir Kostadinov (Ružomberok), Boban Nikolov (Lecce), Marjan Radeski (Akademija Pandev), Stefan Spirovski (AEK Larnaca).

Útočníci: Goran Pandev (Janov), Milan Ristovski (Spartak Trnava), Vlatko Stojanovski (Chambly), Aleksandar Trajkovski (Mallorka), Ivan Trickovski (AEK Larnaca), Krste Velkoski (Sarajevo).

Tým Ukrajiny na Euru 2020

Trenér: Andrij Ševčenko

Předpokládaná sestava (4-3-3): Buščan; Karavajev; Zabarnyj, Matvijenko, Mykolenko; Zinčenko, Stěpaněnko, Malinovskij; Marlos, Jaremčuk, Cyhankov.

Brankáři: Heorhij Buščan (Dynamo Kyjev), Andrij Pjatov (Šachtar Doněck), Anatolij Trubin (Šachtar Doněck).

Obránci: Oleksandr Karavajev (Dynamo Kyjev), Serhij Kryvcov (Šachtar Doněck), Mykola Matvijenko (Šachtar Doněck), Vitalij Mykolenko (Dynamo Kyjev), Denys Popov (Dynamo Kyjev), Eduard Sobol (Club Brugge), Oleksandr Tymčyk (Dynamo Kyjev), Ilja Zabarnyj (Dynamo Kyjev), Oleksandr Zinčenko (Manchester City).

Záložníxi: Roman Bezus (Gent), Jevhenij Makarenko (Kortrijk), Ruslan Malinovskij (Atalanta), Marlos (Šachtar Doněck), Mykola Šaparenko (Dynamo Kyjev), Taras Stěpaněnko (Šachtar Doněck), Heorhij Sudakov (Šachtar Doněck), Serhij Sydorčuk (Dynamo Kyjev), Viktor Cyhankov (Dynamo Kyjev), Andrij Jarmolenko (West Ham United), Oleksandr Zubkov (Ferencvaros).

Útočníci: Artem Besedin (Dynamo Kyjev), Artem Dovbyk (Dněpr 1), Roman Jaremčuk (Gent).

Euro 2020: týmy ve skupině D

Tým Chorvatska na Euru 2020

Trenér: Zlatko Dalić

Předpokládaná sestava (4-5-1): Livaković; Vrsaljko, Lovren, Vida, Barišić; Vlašić, Kovačić, Brozović, Modrić, Perišić; Pašalić.

Brankáři: Dominik Livaković (Dinamo Záhřeb), Lovre Kalinić (Hajduk Split), Simon Sluga (Luton Town).

Obránci: Borna Barišić (Rangers), Domagoj Bradarić (Lille), Duje Caleta-Car (Marseille), Josko Gvardiol (RB Lipsko), Josip Juranović (Legia Varšava), Dejan Lovren (Zenit Petrohrad), Mile Skorić (Osijek), Domagoj Vida (Besiktas), Šime Vrsaljko (Atletico Madrid).

Záložníci: Milan Badelj (Janov), Marcelo Brozović (Inter Milán), Luka Ivanušeć (Dinamo Záhřeb), Mateo Kovačić (Chelsea), Luka Modrić (Real Madrid), Mario Pašalić (Atalanta), Nikola Vlašić (CSKA Moskva).

Útočníci: Josip Brekalo (Wolfsburg), Ante Budimir (Osasuna), Andrej Kramarić (Hoffenheim), Mislav Oršić (Dinamo Záhřeb), Ivan Perišić (Inter Milán), Bruno Petković (Dinamo Záhřeb), Ante Rebić (AC Milán).

Tým České republiky na Euru 2020

Trenér: aroslav Šilhavý

Předpokládaná sestava (4-2-3-1): Pavlenka; Coufal, Kalas, Kadeřábek, Matějů; Souček, Král; Masopust, Darida, Jankto; Schick.

Brankáři: Aleš Mandous (Olomouc), Jiří Pavlenka (Werder Brémy), Tomáš Vaclík (Sevilla).

Obránci: Jan Bořil (Slavia Praha), Jakub Brabec (Viktoria Plzeň), Ondřej Čelůstka (Sparta Praha), Vladimír Coufal (West Ham United), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim), Tomáš Kalas (Bristol City), Aleš Matějů (Brescia), David Zima (Slavia Praha).

Záložníci: Antonín Barák (Hellas Verona), Vladimír Darida (Hertha Berlín), Adam Hložek (Sparta Praha), Tomáš Holeš (Slavia Praha), Jakub Jankto (Sampdoria), Alex Král (Spartak Moskva), Lukáš Masopust (Slavia Praha), Jakub Pešek (Slovan Liberec), Michal Sadílek (Slovan Liberec), Petr Ševčík (Slavia Praha), Tomáš Souček (West Ham United).

Útočníci: Michael Krmenčík (PAOK), Tomáš Pekhart (Legia Varšava), Patrik Schick (Bayer Leverkusen), Matěj Vydra (Burnley).

Tým Anglie na Euru 2020

Trenér: Gareth Southgate

Předpokládaná sestava (4-3-3): Pickford; Walker, Stones, Maguire, Shaw; Henderson, Rice, Mount; Sancho, Kane, Sterling.

Brankáři: Dean Henderson (Manchester United), Sam Johnstone (West Bromwich Albion), Jordan Pickford (Everton).

Obránci: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Ben Chilwell (Chelsea), Conor Coady (Wolves), Reece James (Chelsea), Harry Maguire (Manchester United), Tyrone Mings (Aston Villa), Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kieran Trippier (Atletico Madrid), Kyle Walker (Manchester City).

Záložníci: Jude Bellingham (Borussia Dortmund), Jordan Henderson (Liverpool), Mason Mount (Chelsea), Kalvin Phillips (Leeds United), Declan Rice (West Ham).

Útočníci: Dominic Calvert-Lewin (Everton), Phil Foden (Manchester City), Jack Grealish (Aston Villa), Harry Kane (Tottenham Hotspur), Marcus Rashford (Manchester United), Bukayo Saka (Arsenal), Jadon Sancho (Borussia Dortmund), Raheem Sterling (Manchester City).

Tým Skotska na Euru 2020

Trenér: Steve Clarke

Předpokládaná sestava (3-4-1-2): Marshall; Cooper, Hanley, Tierney; O'Donnell, McTominay, McGinn, Robertson; Christie; Dykes, Adams.

Brankáři: Craig Gordon (Hearts), David Marshall (Derby County), Jon McLaughlin (Rangers).

Obránci: Liam Cooper (Leeds United), Declan Gallagher (Motherwell), Grant Hanley (Norwich City), Jack Hendry (KV Oostende), Scott McKenna (Nottingham Forest), Stephen O'Donnell (Motherwell), Nathan Patterson (Rangers), Andy Robertson (Liverpool), Greg Taylor (Celtic), Kieran Tierney (Arsenal).

Záložníci: Stuart Armstrong (Southampton), Ryan Christie (Celtic), John Fleck (Sheffield United), Billy Gilmour (Chelsea), John McGinn (Aston Villa), Callum McGregor (Celtic), Scott McTominay (Manchester United), David Turnbull (Celtic).

Útočníci: Che Adams (Southampton), Lyndon Dykes (QPR), James Forrest (Celtic), Ryan Fraser (Newcastle United), Kevin Nisbet (Hibernian).

Euro 2020: týmy ve skupině E

Tým Polska na Euru 2020

Trenér: Paulo Sousa

Předpokládaná sestava (3-4-1-2): Szczesny; Helik, Glik, Bednarek; Bereszynski, Krychowiak, Klich, Rybus; Zielinski; Milik, Lewandowski.

Brankáři: Lukasz Fabianski (West Ham United), Wojciech Szczesny (Juventus), Lukasz Skorupski (Bologna).

Obránci: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszynski (Sampdoria), Pawel Dawidowicz (Hellas Verona), Kamil Glik (Benevento), Michal Helik (Barnsley), Tomasz Kedziora (Dynamo Kyjev), Kamil Piatkowski (Rakow Czestochowa), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznaň), Maciej Rybus (Lokomotiv Moskva).

Záložníci: Przemyslaw Frankowski (Chicago Fire), Kamil Jozwiak (Derby), Mateusz Klich (Leeds United), Kacper Kozlowski (Pogon Szczecin), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moscow), Karol Linetty (Torino), Jakub Moder (Brighton), Przemyslaw Placheta (Norwich City), Piotr Zielinski (Napoli).

Útočníci: Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf), Robert Lewandowski (Bayern Mnichov), Arkadiusz Milik (Marseille), Karol Swiderski (PAOK), Jakub Swierczok (Piast Gliwice).

Tým Slovenska na Euru 2020

Trenér: Štefan Tarkovič

Předpokládaná sestava (4-5-1): Dúbravka; Pekarík, Skriniar, Satka, Koscelník; Weiss, Hamšík, Lobotka, Kucka, Mak; Ďuriš.

Brankáři: Martin Dúbravka (Newcastle United), Dušan Kuciak (Lechia Gdaňsk), Marek Rodák (Fulham).

Obránci: David Hancko (Sparta Praha), Tomáš Hubočan (Omonoia), Martin Koscelník (Liberec), Peter Pekarík (Hertha Berlín), Ľubomír Satka (Lech Poznaň), Milan Škriniar (Inter Milán), Martin Valjent (Mallorca), Denis Vavro (Huesca).

Záložníci: Laszlo Beneš (Augsburg), Ondrej Duda (Kolín), Jan Greguš (Minnesota United), Marek Hamšík (IFK Göteborg), Lukáš Haraslín (Sassuolo), Jakub Hromada (Slavia Praha), Patrik Hrošovský (Genk), Juraj Kucka (Parma), Stanislav Lobotka (Neapol), Robert Mak (Ferencvaros), Tomáš Suslov (Groningen), Vladimir Weiss (Slovan Bratislava).

Útočníci: Robert Boženik (Feyenoord), Michal Ďuriš (Omonoia), Ivan Schranz (Jablonec).

Tým Španělska na Euru 2020

Trenér: Luis Enrique

Předpokládaná sestava (4-3-3): De Gea; Gaya, Torres, Laporte, Alba; Koke, Busquets, Rodri; Torres, Morata, Oyarzabal.

Brankáři: David De Gea (Manchester United), Robert Sanchez (Brighton), Unai Simon (Athletic Bilbao).

Obránci: Jordi Alba (Barcelona), Cesar Azpilicueta (Chelsea), Eric Garcia (Manchester City), Jose Gaya (Valencia), Aymeric Laporte (Manchester City), Diego Llorente (Leeds United), Pau Torres (Villarreal).

Záložníci: Sergio Busquets (Barcelona), Fabian (Napoli), Koke (Atletico Madrid), Marcos Llorente (Atletico Madrid), Pedri (Barcelona), Rodri (Manchester City), Thiago (Liverpool).

Útočníci: Alvaro Morata (Juventus), Gerard Moreno (Villarreal), Dani Olmo (RB Leipzig), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Pablo Sarabia (PSG), Ferran Torres (Manchester City), Adama Traore (Wolves).

Tým Švédska na Euru 2020

Trenér: Janne Andersson

Předpokládaná sestava (4-4-2): Nordfeldt; Lustig, Lindelof, Helander, Augustinsson; Claesson, Olsson, Larsson, Forsberg; Isak, Kulusevski.

Brankáři: Karl-Johan Johnsson (Copenhagen), Kristoffer Nordfeldt (Genclerbirligi), Robin Olsen (Everton).

Obránci: Ludwig Augustinsson (Werder Bremen), Pierre Bengtsson (Vejle BK), Marcus Danielson (Dalian Yifang), Andreas Granqvist (Helsingborg), Filip Helander (Rangers), Pontus Jansson (Brentford), Emil Krafth (Newcastle United), Victor Lindelof (Manchester United), Mikael Lustig (AIK).

Záložníci: Jens-Lys Cajuste (Midtjylland), Viktor Claesson (Krasnodar), Albin Ekdal (Sampdoria), Emil Forsberg (RB Leipzig), Dejan Kulusevski (Juventus), Sebastian Larsson (AIK), Kristoffer Olsson (Krasnodar), Ken Sema (Watford), Mattias Svanberg (Boloňa), Gustav Svensson (Guangzhou).

Útočníci: Marcus Berg (Krasnodar), Alexander Isak (Real Sociedad), Jordan Larsson (Spartak Moskva), Robin Quaison (Mainz).

Euro 2020: týmy ve skupině F

Tým Francie na Euru 2020

Trenér: Didier Deschamps

Předpokládaná sestava (4-3-3): Lloris; Pavard, Varane, Kimpembe, Hernandez; Pogba, Kante, Rabiot; Griezmann, Giroud, Mbappe.

Brankáři: Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Mike Maignan (Lille), Steve Mandanda (Marseille).

Obránci: Lucas Digne (Everton), Leo Dubois (Lyon), Lucas Hernandez (Bayern Mnichov), Presnel Kimpembe (PSG), Jules Kounde (Sevilla), Clement Lenglet (Barcelona), Benjamin Pavard (Bayern Mnichov, Raphael Varane (Real Madrid), Kurt Zouma (Chelsea).

Záložníci: N’Golo Kante (Chelsea), Thomas Lemar (Atletico Madrid), Paul Pogba (Manchester United), Adrien Rabiot (Juventus), Moussa Sissoko (Tottenham Hotspur), Corentin Tolisso (Bayern Mnichov).

Útočníci: Wissam Ben Yedder (Monako), Karim Benzema (Real Madrid), Kingsley Coman (Bayern Mnichov), Ousmane Dembele (Barcelona), Olivier Giroud (Chelsea), Antoine Griezmann (Barcelona), Kylian Mbappe (PSG), Marcus Thuram (Borussia Mönchengladbach).

Tým Německa na Euru 2020

Trenér: Joachim Löw

Předpokládaná sestava (4-3-3): Neuer; Klostermann, Ginter, Rüdiger, Can; Kimmich, Goretzka, Gündoğan; Sane, Werner, Gnabry.

Brankáři: Bernd Leno (Arsenal), Manuel Neuer (Bayern Mnichov), Kevin Trapp (Eintracht Frankfurt).

Obránci: Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Robin Gosens (Atalanta), Christian Günter (Freiburg), Marcel Halstenberg (RB Lipsko), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Lukas Klostermann (RB Lipsko), Robin Koch (Leeds), Antonio Rüdiger (Chelsea), Niklas Sule (Bayern Mnichov).

Záložníci: Emre Can (Borussia Dortmund), Leon Göretzka (Bayern Mnichov), Ilkay Gündoğan (Manchester City), Jonas Hofmann (Borussia Mönchengladbach), Joshua Kimmich (Bayern Mnichov), Toni Kroos (Real Madrid), Thomas Müller (Bayern Mnichov), Jamal Musiala (Bayern Mnichov), Florian Neuhaus (Borussia Mönchengladbach), Leroy Sané (Bayern Mnichov).

Útočníci: Serge Gnabry (Bayern Mnichov), Kai Havertz (Chelsea), Kevin Volland (Monako), Timo Werner (Chelsea).

Tým Maďarska na Euru 2020

Trenér: Marco Rossi

Předpokládaná sestava (3-4-1-2): Gulacsi; Lang, Orban, Attila Szalai; Nego, Kleinhesler, Nagy, Holender; Hahn; Sallai, Adam Szalai.

Brankáři: Adam Bogdan (Ferencvaros), Denes Dibusz (Ferencvaros), Peter Gulacsi (RB Lipsko).

Obránci: Bendeguz Bolla (Fehervar), Endre Botka (Ferencvaros), Attila Fiola (Fehervar), Akos Kecskes (Lugano), Adam Lang (Omonia), Gergo Lovrencsics (Ferencvaros), Willi Orban (RB Lipsko), Attila Szalai (Fenerbahce).

Záložníci: Tamas Cseri (Mezokovesd), Daniel Gazdag (Budapest Honved), Filip Holender (Partizan), Laszlo Kleinheisler (Osijek), Adam Nagy (Bristol City), Loic Nego (Fehervar), Andras Schafer (Dunajská Streda), David Siger (Ferencvaros).

Útočníci: Janos Hahn (Paks), Nemanja Nikolic (Fehervar), Roland Sallai (Freiburg), Szabolcs Schon (FC Dallas), Adam Szalai (Mainz 05), Kevin Varga (Kasimpasa), Roland Varga (MTK Budapešť).

Tým Portugalska na Euru 2020

Trenér: Fernando Santos

Předpokládaná sestava (4-4-2): Lopes; Cancelo, Pepe, Dias, Mendes; Bernando Silva, Moutinho, Neves, Fernandes; Felix, Ronaldo.

Brankáři: Anthony Lopes (Lyon), Rui Patricio (Wolves), Rui Silva (Granada).

Obránci: Joao Cancelo (Manchester City), Ruben Dias (Manchester City), Jose Fonte (Lille), Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund), Nuno Mendes (Sporting Lisbon), Pepe (Porto), Nelson Semedo (Wolves).

Záložníci: William Carvalho (Real Betis), Bruno Fernandes (Manchester United), Joao Moutinho (Wolves), Ruben Neves (Wolves), Sergio Oliveira (Porto), Joao Palhinha (Sporting Lisbon), Danilo Pereira (PSG), Renato Sanches (Lille).

Útočníci: Joao Felix (Atletico Madrid), Pedro Goncalves (Sporting Lisabon), Goncalo Guedes (Valencie), Diogo Jota (Liverpool), Cristiano Ronaldo (Juventus), Andre Silva (Eintracht Frankfurt), Bernardo Silva (Manchester City), Rafa Silva (Benfica).

Těšíte se na Euro 2020? Vyhrávejte i vy s nejnovějšími kurzy na Euro 2020 u Pinnacle – na jednotlivé zápasy, skupiny, celkové vítězství a další.

Informační zdroje o sázení – Abyste mohli lépe sázet

Informační zdroje o sázení společnosti Pinnacle jsou jednou z nejrozsáhlejších sbírek odborných článků a rad o sázení, jaké na internetu najdete. Zajímavé informace v ní najdou sázkaři bez ohledu na míru svých zkušeností. Naším cílem je zprostředkovat lidem znalosti, aby mohli lépe sázet.